Inovovaná UPS od Schneider Electric nabízejí širší výkonové rozpětí

12. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Schneider Electric přichází s inovací u ochrany napájení datových center řady Galaxy VX. Zařízení mají nyní rozšířený výkon s rozpětím od 500 do 1 000 kW a díky tomu mohou pružněji odpovídat na potřeby středních a velkých firem.

„Provozovatelé velkých datových center mohou vyžadovat škálovatelné UPS systémy, které svým výkonem kopírují energetické požadavky zátěže. Obvykle se tak v praxi děje v reakci na intenzitu podnikání a s tím související nároky na napájení. Vzhledem k tomu, že náklady na energie jsou stále vyšší, stává se energetická účinnost čím dál důležitějším výkonovým faktorem při specifikaci a výběru velkých UPS systémů. Nově rozšířené výkonové rozpětí Galaxy VX přesně reaguje na tuto situaci,“ řekl Pavel Blahut ze Schneider Electric.

Systém Galaxy VX je lze spravovat prostřednictvím softwaru Schneider Electric EcoStruxure a aplikací Remote Management od společnosti StruxtureOn. Sada DCIM nástrojů umožňuje firmám řídit datová centra na více doménách a zároveň přináší rovnováhu mezi finanční dostupností a efektivitou. Galaxy VX je k dispozici s širokou nabídkou baterií včetně lithium-iontových (Li-ion).

Flexibilní operační režimy

Galaxy VX je kompatibilní s dalšími produkty pro energetický management od Schneider Electrica umožňuje optimalizovat efektivitu IT prostředí pomocí flexibilních režimů:

  • Double Conversion: Prostřednictvím režimu Double Covnersion a patentovaných čtyřúrovňových IGBT invertorů snižuje Galaxy VX ztráty a přináší ještě vyšší spolehlivost a nižší poruchovost.
  • Režim Eco Mode: je tradiční ekonomický režim, který umožňuje dosahovat až 99% účinnosti.
    • Režim ECOnversion: Nový operační režim je hybridní variantou mezi režimy Eco Mode a dvojí konverzí. ECOnversion nabízí účinnost až 99%, bezvýpadkový přechod a kontinuální dobíjení baterií.
Štítky: 
Záložní zdroje, Napájení, APC by Schneider Electric

Podobné články

CyberPower: UPS řady Advanced PFC Sinewave

6. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: CyberPower)
Společnost CyberPower přichází na trh s novou řadou UPS Advanced PFC Sinewave, která je navržena pro rackové instalace a poskytuje čisté sinusové napětí. To znamená, že je kompatibilní i s nejcitlivějšími zařízeními včetně moderních počítačů se zdroji s aktivním PFC. Díky pokročilé regulaci napětí se snižuje riziko poškození elektroniky a výpadků systému. Čtěte více

Huawei představilo chytré bateriové úložiště s inovativním chlazením a vysokou účinností

25. 3. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Huawei)
Nové bateriové úložiště LUNA2000-215 od Huawei umožňuje firmám uchovávat přebytečnou energii a využít ji v době vyšší poptávky nebo mimo dobu osvitu, tedy efektivně zúročit solární energii. Díky inteligentnímu řízení výkonu a hybridnímu chlazení garantuje nejen nižší provozní náklady, ale také dlouhou životnost a bezpečný provoz. Čtěte více

Eaton: UPS řady 93T

8. 3. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Společnost Eaton, která se zabývá inteligentním řízením energie, představila nový zdroj nepřerušovaného napájení Eaton 93T s výkonem 15 až 80 kVA. Tento kompaktní zdroj poskytuje stabilní napájení pro kritické aplikace, jako jsou serverovny a malá datová centra v prostředí zahrnujícím obchodní a průmyslové odvětví, finančnictví, zdravotnictví, státní správu, průmysl a informační technologie. Čtěte více

Eaton připravuje další sérii školení Eaton Tour 2024. Zaměření se na rozváděče a udržitelnou budoucnost

29. 8. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Společnost Eaton odstartuje v září další sérii odborných školení. Letošní ročník Eaton Tour se zaměří na téma rozváděčů a udržitelné budoucnosti. Účastníci se dozví nejen novinky v oblasti legislativy a ověřování PVA rozváděčů, ale získají také cennou inspiraci k zavedení inovací do své práce. Čtěte více