Philips se „vypalování“ nebojí – k vybraným OLED TV dává 5letou záruku

30. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips TV)
Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, se rozhodla dát českému trhu a potenciálním zákazníkům jasně najevo, že při běžném používání není nutné se obávat trvalého poškození OLED televizorů v souvislosti se zbytkovým obrazem, často nepřesně nazývaném jako „vypálení obrazu“.

Akce platí až do 30. června 2020 ve vybraných prodejnách a e-shopech.

Přechod na nový vysílací standard DVB-T2 je pro mnoho uživatelů impulsem k pořízení nového televizoru. Ceny OLED televizorů klesly na přijatelnou hranici, a proto mnoho zákazníků uvažuje o koupi televizoru právě s touto technologií. Někteří se ovšem obávají, že jim po čase půjde na televizoru trvale vidět zbytkový obraz.

Philips TV upozorňuje, že při normálním používání televizoru, kdy neslouží jako náhrada monitoru se statickým obrazem nebo se nepoužívá nepřetržitě např. jako reklamní panel, se uživatelé nemusí zbytkového obrazu obávat. Další podmínkou je vypínat TV ovladačem do režimu stand-by (nikoli odpojením ze zásuvky), aby se mohl automaticky spustit program čištění obrazovky právě od zbytkového obrazu.

Pro získání prodloužené záruky stačí zakoupit OLED televizor Philips, na který se akce vztahuje, v některé z vybraných prodejen nebo e-shopech a zaregistrovat jej na stránce www.5letzaruka.cz.

Akce platí u prodejců Alza.cz, Mall, Datart a CZC a vztahuje se na modelové řady 2018 a 2019:

55OLED803/12 65OLED903/12 55OLED903/12 55OLED804/12 55OLED754/12 65OLED804/12 65OLED754/12 55OLED854/12 55OLED934/12 65OLED854/12 65OLED984/12 65OLED934.

Štítky: 
Televize, Televizory, Ze světa firem, TP Vision (Audio a TV Philips)

Podobné články

Stefan Streit (TCL): Přinášíme kino do domácností

17. 7. 2024. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: TCL)
Společnost TCL si v posledních letech vydobyla pozici světové dvojky v prodeji televizí – a každý rok uvádí na trh řadu revolučních novinek? Co vlastně znamená vize „Inspire Greatness“ pro každého z nás? To prozradil Stefan Streit, ředitel evropského marketingu. Čtěte více

Sony rozšiřuje nabídku „filmových“ televizí BRAVIA o modely řady 3, 5 a 8 II

10. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sony)
Společnost Sony Europe představila řadu televizorů BRAVIA pro rok 2025, která přináší ještě více možností, jak se i doma ponořit do kvalitního obrazu a zvuku. Značka BRAVIA prošla v loňském roce proměnou a od té doby zastřešuje všechny produkty Sony pro domácí kino. Milovníci filmů tak nyní najdou vše, co potřebují, aby si mohli vychutnat svůj oblíbený obsah na jednom místě. Čtěte více

QD-Mini LED do každé domácnosti: TCL představilo nové řady televizí

31. 3. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Společnost TCL představila čtyři nové řady televizí s označením C. Všechny TCL televizory nových řad C budou vybaveny technologií QD-Mini LED, a přinesou tak prémiovou kvalitu obrazu do cenově dostupnějších modelů. Díky tomu si zážitek z Mini LED technologie bude moci dopřát více domácností, než tomu bylo v minulosti. Čtěte více

Akce World of Samsung 2025 nastínila budoucnost života propojeného s umělou inteligencí

20. 3. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Korejský výrobce v německém Frankfurtu uspořádal akci World of Samsung, na níž se prezentoval jako lídr v oblasti propojených systémů a zařízení. Na akci byly k vidění čerstvé inovace Samsungu s AI, ať už jde o televizory, audio přístroje, chytré domácnosti, digitální spotřebiče, herní systémy či mobilní zařízení. Čtěte více