BenQ: projektor i500

28. 9. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ uvedla na trh multimediální LED projektor i500. Novinka zaujme nasazením operačním systému Android s přístupem k aplikacím v obchodu Google Play nebo bezdrátovým přenosem obrazu.

BenQ i500 reprodukuje obraz s rozlišením 1 280 x 800 pixelů pomocí dvou LED zdrojů světla, které dosahují životnosti až 30 000 hodin. Projektor nabízí svítivost 500 ANSI lumenů, kontrast 100 000:1 a fixní zoom. Disponuje technologií short-throw promítající 80palcový obraz na metrovou vzdálenost a dvěma dvoukomorovými 5W reproduktory se zvukovými režimy pro film, hry a poslech hudby. Zařízení lze využít také jako Bluetooth reproduktor bez projekce.

Výbava projektoru čítá různé možnosti připojení a přenosu médií, stejně jako možnost rozšiřovat základní nabídku o aplikace z obchodu Google Play. Integrovaný Wi-Fi adaptér umožňuje připojení k internetu a tím projekci obsahu z hudebních a video služeb, jako jsou YouTube, Vimeo, Spotify, a dále pak hraní her, sledování sportu a další. BenQ i500 podporuje i zobrazení obsahu z USB zařízení pomocí připravených aplikací.

Uživatelské rozhraní je navrženo v moderním duchu a může se pochlubit jednoduchým ovládáním. K dispozici je dálkový ovladač i možnost připojení bezdrátové myši a klávesnice. Systém rovněž podporuje automatické aktualizace firmwaru i nainstalovaných aplikací.

Produktový list výrobku z katalogu Icecat: 

Projektory

Štítky: 

Podobné články

Hasan Koçyiğit, viceprezident pro obchod a marketing ve společnosti ViewSonic

Hasan Koçyiğit (ViewSonic): Stavíme na vztazích s partnery i zákazníky

13. 9. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a ViewSonic)
Hasan Koçyiğit, viceprezident pro obchod a marketing ve společnosti ViewSonic, se s námi v rozhovoru podělil o nejnovější informace související s děním v této firmě zaměřené na zobrazovací technologie. Kromě produktových novinek se můžete seznámit také s aktuální kondicí společnosti nebo o plánu stát se dodavatelem komplexních řešení a ekosystémů. Čtěte více

ViewSonic se dlouhodobě zaměřuje na inovace

24. 7. 2024. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Josef Švejda ze společnosti ViewSonic se v rozhovoru zaměřil na klíčové trendy ve spotřebitelském segmentu, jako je autonomní fungování zařízení a integrace Wi-Fi a Bluetooth konektivity. Představil také nejzajímavější produktové novinky značky a vysvětlil, proč jsou produkty ViewSonic atraktivní volbou pro resellery. Čtěte více

Epson v pražské Kunsthalle předváděl své inovativní projektory

8. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Epson)
Společnost Epson nás v prostorách pražské Kunsthalle seznámila s aktualitami ze světa projektorů. Kromě přednášek zaměřených na aktuální vývoj na trhu i technologické inovace jsme se mohli díky rozsáhlé instalaci nejnovějších řešení přesvědčit o možnostech moderních projekčních přístrojů také na vlastní oči. Čtěte více
Přenosný projektor TCL PlayCube

Novinky společnosti TCL z MWC 2025: Smartphony, tablety, AR brýle i projektor

6. 3. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Společnost TCL představila na veletrhu Mobile World Congress 2025 v Barceloně smartphony řady TCL 60, tablet TCL NXTPAPER 11 Plus, brýle RayNeo pro rozšířenou realitu nebo stylový projektor PlayCube. Čtěte více