Monitory Philips na Slovensku jedničkou

28. 1. 2014. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: MMD - Monitors & Displays Czech Republic)
Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic, pod kterou spadají značky Philips i AOC, pokračovala v růstu na trhu monitorů na Slovensku.

Podle posledních výsledků analytické společnosti Context show dosáhl ve třetím čtvrtletí roku 2013 podíl monitorů Philips na trhu téměř 30% růst ve srovnání se stejným obdobím loni.

Díky tomuto vývoji se monitory Philips dostaly v prodejnosti na první místo na trhu se zaokrouhleným podílem 20 %. Sesterská značka AOC také zaznamenala dobré výsledky. Její podíl narostl o téměř 40 %. Společně tak mají značky Philips a AOC celkový podíl na trhu monitorů na Slovensku více než 22 %. Tohoto úspěchu bylo dosaženo především díky trojcifernému růstu v segmentu 27“ monitorů.

„S výsledky, kterých jsme dosáhli v uplynulém roce, jsme spokojeni. Je patrné, že náš zákaznicky orientovaný přístup a trvalé inovace produktů mají pozitivní vliv na růst tržních podílů. Obě naše značky, AOC i Philips, přináší na trh inovativní produkty a řešení, která naplňují potřeby všech segmentů trhu. V kombinaci s naší obchodní a marketingovou strategií jsme dosáhli na Slovensku úspěchu v podobě růstu tržních podílů. Jelikož trh monitorů zaznamenal růstovou tendenci a pro rok 2014 předpokládáme jeho stabilizaci, věřím, že díky nastavené strategii a inovativním produktům budeme i nadále pokračovat v úspěšném vývoji,“ komentovala Jana Robešová, Country Manager Czech and Slovakia ve společnosti MMD.

Podobné články

Hasan Koçyiğit, viceprezident pro obchod a marketing ve společnosti ViewSonic

Hasan Koçyiğit (ViewSonic): Stavíme na vztazích s partnery i zákazníky

13. 9. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a ViewSonic)
Hasan Koçyiğit, viceprezident pro obchod a marketing ve společnosti ViewSonic, se s námi v rozhovoru podělil o nejnovější informace související s děním v této firmě zaměřené na zobrazovací technologie. Kromě produktových novinek se můžete seznámit také s aktuální kondicí společnosti nebo o plánu stát se dodavatelem komplexních řešení a ekosystémů. Čtěte více

David Kordík (Samsung): Nabízíme vyspělé technologie a maximální podporu partnerů

7. 6. 2024. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
David Kordík, head of display division ve společnosti Samsung, nám prozradil, jaké novinky si společnost připravila v oblasti monitorů a digital signage. Řeč byla také o partnerském programu STEP a plánované Display Roadshow, kterou byste si neměli nechat ujít. Čtěte více

TCL: herní QD-Mini LED monitory 25G64 a 27G64

13. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Nové herní monitory značky TCL přinášejí díky vlastní technologii QD-Mini LED kvalitní obraz, nadstandardní maximální jas i kontrast, vysoké obnovovací frekvence a minimální čas odezvy za překvapivě dostupnou cenu. Ocení je tak příležitostní hráči i náročnější uživatelé. Čtěte více

Nové monitory BenQ řady PD přinášejí přesné barvy

9. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Monitory PD2730S a PD3226G od BenQ určené tvůrcům 3D grafiky, VFX animátorům, koncepčním návrhářům nebo herním designérům splní náročné požadavky na špičkovou přesnost barev a výjimečnou kvalitu tmavých odstínů. Nabízí pokročilé řešení pro správu barev umožňující zefektivnit pracovní postup při navrhování komplikovaných scén nebo vytvářet fotorealistické návrhy s maximálními detaily. Čtěte více