Partneři Corelu v obležení vektorů

4. 4. 2014. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DCD Publishig)
Takto by se dalo s nadsázkou označit setkání obchodních partnerů společnosti Corel v pražském hotelu Andel's. Ti totiž měli možnost jako první v České republice seznámit se s nejnovější verzí vektorového programu CorelDraw Graphics Suite X7.
Vlevo Suzanne Smith a vpravo Sylwia Tomolská, obě z Corelu

Již více jak rok v České republice nemá Corel své oficiální české zastoupení. Náš trh je tak společně s některými dalšími obhospodařován z Evropské centrály. Produkty jsou k dostání u autorizovaných distributorů, kterými jsou Amos Software, AT Computers, eD´ system Czech a SWS a manažeři starající se o tuto značku pro její podporu dělají maximum.

Na Pražské setkání tak přijela o novince u Corelu několika desítkám partnerům z řad prodejního kanálu povídat Sylwia Tomolská, channel manažerka pro ČR. Ta všechny přivítala, povídala o historii Corelu, jejich aktivitách a programech a sdělila, že většina Corel produktů je dostupná také v ČR.

Poté dostala slovo Suzanne Smith (produktová trenérka Corelu), která účastníky akce seznámila s novou verzí CorelDraw Graphics Suite X7. Zdůraznila především přepracované uživatelské rozhraní (přizpůsobené dotykovému ovládání), vylepšení nástrojů (přechodové, vektorové a rastrové výplně), představila hřiště písem, podporu OpenType písem, možnost tvorby QR kódů a další novinky.

S praktickou ukázkou vystoupil Vilém Lipold ze společnosti Nicom, která provádí školení tohoto produktu. Ten se věnoval především možnosti využití ukládání a sdílení dat v Corel cloudu a také ukázal několik triků, jak s novinkou efektivněji pracovat. Následně byl čas pro diskuzi a nechybělo ani občerstvení.

Produkt bude v distribuci počínaje 7. dubna, kompletně lokalizován a nově lze kromě klasických licencí využít také předplatné či Premium licence. Program je určen operačním systémům Windows 7 a novějším.

Obrazová galerie:
Štítky: 
Software, Corel

Podobné články

Generativní umělou inteligenci si v příštích dvou letech osvojí 85 % vývojářů softwaru

30. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Capgemini )
Společnost Capgemini očekává, že generativní umělá inteligence (Gen AI) bude hrát klíčovou roli při rozšiřování schopností vývojářů softwaru a v příštích dvou letech bude pomáhat při více než 25 % práce na návrhu, vývoji a testování softwaru. Čtěte více

Generativní umělá inteligence zvyšuje produktivitu softwarového inženýrství o 70 %

28. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ness Czech)
Studie společnosti Ness Digital Engineering odhalila, že implementace generativní AI nejenom, že zvyšuje produktivitu, ale také umožňuje vytvořit důkladně asistovaný kontext pro práci, což firmám umožňuje hladce globalizovat svou práci. To může vést nejenom k lepším obchodním výsledkům, ale také k úplné transformaci struktury celých organizací. Čtěte více

Progress představil nové vývojové nástroje umožňující integrovat generativní AI do jakékoli aplikace

18. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Progress )
Progress představil nejnovější verze knihoven a nástrojů pro vývoj aplikací v prostředí .NET a JavaScriptu – Progress Telerik a Progress Kendo UI. Novinky přináší umělou inteligenci do rozhraní aplikací, vyšší produktivitu při vývoji, funkce pro přístupnost a řadu nových komponent uživatelského rozhraní, včetně komponenty Blazor Spreadsheet. Čtěte více

Softwaroví developeři místo vývoje řeší problémy s výkonem a dostupností aplikací

3. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Softwaroví vývojáři tráví podle nejnovějšího průzkumu Cisco více než 57 % času tím, že řeší problémy s výkonem aplikací, místo aby se soustředili na tvorbu nového softwaru a věnovali se inovacím. Příčinou je fakt, že firmy nemají nasazeny vhodné nástroje, které by poskytovaly přehled o infrastruktuře a umožnily rychle identifikovat příčiny problémů s chodem aplikací. Čtěte více