Anect představil telekonferenční řešení Vidyo

10. 7. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Anect)
Anect představil svým zákazníkům technologii Vidyo, telekonferenční řešení, použitelné napříč zařízeními. Všem zájemcům o kvalitní videokonference nabízí kompletní řešení Vidyo k vyzkoušení.

Vidyo je produkt, který vyplňuje dosud prázdné místo na trhu telekonferenčních řešení. Přináší vysokou kvalitu přeneseného videa a uživatelsky přívětivou obsluhu. Oproti jiným komerčním řešením je Vidyo cenově dostupné i pro malé a středně velké firmy.

Mezi hlavní přednosti technologie Vidyo patří:

- Podpora nejrozšířenějších platforem – PC, Mac, Android a iOS.
- Přizpůsobení datového toku použité lince – spolehlivý provoz na různých typech pevného i mobilního připojení k internetu.
- Vysoká technická kvalita přenosu – HD video a vysoce kvalitní zvuk.
- Bezpečnost – automatické šifrování komunikace.

Umožňuje pořádat interaktivní videokonference z několika různých míst současně, v HD kvalitě a s přizpůsobením kvality obrazu konkrétnímu použitému zařízení a rychlosti připojení k internetu. VidyoRouter pro provoz systému i samotná komunikační aplikace jsou multiplatformní, lze je tedy využít prostřednictvím klasického PC, mobilních telefonů a tabletů s operačními systémy Android a iOS, nebo je propojit s telekonferenčními místnostmi, vybavenými technologiemi Cisco či dalších výrobců.

Ihned po představení výhod řešení Vidyo a vysvětlení možností provozu systému v podnikovém prostředí jsme zaznamenali zájem o zapůjčení všech nezbytných komponent, potřebných pro vyzkoušení výhod videokonferenčního systému přímo u zákazníka,“ uvedl Jan Zinek, obchodní ředitel společnosti Anect.

Společnost Anect nabízí řešení Vidyo k vyzkoušení jako celek v rámci VidyoCase – kompletní infrastruktury systému, připravené k okamžitému nasazení. Zákazník díky tomu může zprovoznit a vyzkoušet řešení přímo ve své firmě. Pokud by si nebyl jistý zprovozněním systému, Anect mu poskytne specialistu na dobu nezbytně nutnou pro nastavení systému k bezproblémovému použití.

Štítky: 

Podobné články

Bezpečnostní trendy roku 2025 podle ANECTu: Hackeři začnou zneužívat AI agenty

8. 1. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: anect)
Kybernetická bezpečnost byla v uplynulém roce opět často ve středu dění v Česku i v zahraničí. Ať už kvůli posilujícím regulacím typu NIS2 a DORA, nebo kvůli zvyšujícímu se počtu úspěšných, především ransomwarových útoků. Schopnosti hackerů i možnosti firem se těmto útokům bránit se vyvíjí velmi dynamicky a nejinak tomu bude i v roce 2025. Čtěte více

Kritické zranitelnosti zůstávají neopravené měsíce, zneužít se ale dají za pár dnů

7. 10. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Eliminace zranitelností ve firemní IT infrastruktuře pomáhá předcházet vážným bezpečnostním incidentům a jejich důsledkům. K jejich rychlé detekci a třídění podle závažnosti slouží především nástroje na automatické skeny zranitelností. Zejména v případě větších firem se však zvyšuje riziko, že kritické zranitelnosti nebudou řešeny včas. Čtěte více
Ivan Svoboda, poradce pro kybernetickou bezpečnost ve společnosti ANECT

Debata o NIS2 je promarněnou příležitostí ke zlepšení kybernetické gramotnosti

22. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Nový zákon o kybernetické bezpečnosti se pomalu posouvá legislativním procesem vpřed. Jde přitom o jednu z příležitostí, podívat se na debatu o novém zákonu z trochu jiného úhlu pohledu. Čtěte více

Třetina zaměstnanců v práci sdílí hesla, otevírá neznámé přílohy nebo jinak ohrožuje bezpečnost

3. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Anect)
Třetina českých zaměstnanců porušuje zásady bezpečného chování na internetu a své zaměstnavatele tak vystavuje zvýšenému riziku online podvodu nebo hackerského útoku. Lidé například navzájem sdílejí přihlašovací údaje do firemních systémů, zasílají pracovní dokumenty soukromým e-mailem či přes sociální sítě nebo k práci využívají neschválené soukromé počítače či telefony. Čtěte více