GFI Software uvádí nové SaaS řešení e-mailové bezpečnosti

21. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
GFI MailSecurity je snadno použitelné SaaS řešení e-mailové bezpečnosti, které skenuje veškerou příchozí elektronickou poštu a blokuje spamy, e-maily obsahující viry a pokusy o phishing. Organizacím přináší všechny výhody cloudového řešení včetně jednoduchého nasazení, snadné správy, rychlého přístupu přes webový portál a přehledných nákladů.

GFI MailSecurity disponuje zabudovanými antivirovými enginy a antispamovými filtry schopnými odstranit infikované e-maily či je zamknout do karantény.  Uživatelé e-mailových schránek mají přístup k webovému portálu, v němž mohou spravovat svůj whitelist/blacklist, a přístup do karantény pro kontrolu spamu, přičemž mohou sami zapsat na whitelist legitimní e-maily nesprávně zachycené antispamovým filtrem.

„E-mail je kriticky důležitou součástí běžného obchodního a komunikačního provozu v organizacích všech velikostí a bohužel firemní e-maily stále častěji obsahují malware či odkazy na nakažené stránky,“ řekl Zdeněk Bínek z distribuční společnosti Zebra systems zodpovědné za prodej řešení GFI Software v České republice a na Slovensku. „GFI MailSecurity je nyní dostupný́ všem našim partnerům pro jejich koncové zákazníky, a to za cenu dle skutečného využití ve formě měsíčního paušálu za e-mailovou schránku.“

K hlavním výhodám GFI MailSecurity patří:

  • Filtrování e-mailů v cloudu – řešení je dostupné v EU a USA a je hostováno na Amazon AWS, takže zákazníci mohou uchovávat data v domácí nebo nejbližší možné jurisdikci.
  • Jednoduché nasazení – zprovoznění GFI MailSecurity v zákazníkově e-mailovém systému je jednoduchou a rychlou záležitostí, není třeba nic instalovat.
  • Osvědčený antispam – propracované anti-spamové řešení chrání e-mailové schránky před spamy a pokusy o phishing.
  • Antimalware – řešení disponuje dvěma enginy, ClamAV a Bitdefender AV, skenujícími přítomnost virů ve všech e-mailových přílohách, včetně zero day hrozeb.
  • Karanténa – umožňuje uživatelům manuálně odblokovat e-maily zachycené jako falešná pozitiva.

Podobné články

Celosvětové výdaje na kybernetickou bezpečnost letos vzrostou o 12,2 %

27. 3. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
IDC očekává, že celosvětové výdaje na bezpečnost vzrostou v roce 2025 meziročně o 12,2 %. Rostoucí složitost a četnost kybernetických hrozeb - urychlená umělou inteligencí - nutí organizace přijímat pokročilejší obranná opatření. V důsledku toho se předpokládá, že výdaje na bezpečnost budou po období mezi lety 2023 až 2028 trvale růst až na 377 miliard dolarů. Čtěte více

Stabilní a odolný: Takový byl podle IDC vloni trh s bezpečnostními zařízeními

12. 3. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Podle společnosti IDC byly celkové tržby na trhu s bezpečnostními zařízeními stabilní. Ve čtvrtém čtvrtletí roku 2024 trh vykázal 1,5% růst v tržbách a dosáhly 5,1 miliardy dolarů (meziroční nárůst 77 milionů dolarů). Z hlediska tržeb si vloni nejlépe vedl region EMEA s meziročním nárůstem o 12,4 %. Dodávky činily 1,2 milionu kusů (2,7% nárůst ve srovnání se stejným obdobím roku 2023). Čtěte více

Boris Hlinka (Synology): Partneři oceňují náš provázaný ekosystém

27. 11. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
S Borisem Hlinkou, produktovým manažerem společnosti Synology pro Českou republiku a Slovensko, jsme hovořili nejen o novinkách v portfoliu tohoto výrobce. Kromě samotných produktů jsme se zaměřili také na důležitost komplexního ekosystému, rostoucí roli modelu SaaS, význam doplňkových služeb nebo dnes všudypřítomnou umělou inteligenci. Čtěte více

Zuzana Švecová (Cisco): Dívejte se na bezpečnost očima koncového zákazníka

19. 11. 2024. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Zuzana Švecová je od září novou generální ředitelkou české pobočky společnosti Cisco. V rozhovoru jsme probrali nejen její jedenáctileté působení ve firmě, ale i priority v nové roli či technologické novinky v portfoliu Cisco. Čtěte více